Főoldal Versenykiírások 2.Tímár Mix Gyermek Horgászverseny!

2.Tímár Mix Gyermek Horgászverseny!

 

Gyermek Horgászverseny Tápiószentmártonban!

2017. Július 30. Vasárnap!

 

Nevezési díj NINCS!

 

A versenyre kizárólag csak 4-13. év közötti gyermekhorgászok jelentkezhetnek!

A versenyre max 70 fő jelentkezését tudjuk fogadni!

Helyszín: Tápiószentmárton Tőzeges horgásztó

Időpont: 2017. Július 30. Vasárnap

Nevezés,jelentkezés a versenyre: Kalacsi János +36-30-2006487

A verseny menetrendje:

Gyülekező,reggeli,sorsolás : 07.45 - 09.00 ig

Horgászhelyek elfoglalása: 09.00 - 09.15 ig

Etetés: 09.15 - 09.25 ig

Verseny 09.30 - 12.00 ig

Ebéd: 12.20 - 13.00 ig

Ünnepélyes eredményhirdetés: 13.20 kor!

 

 

Versenyszabályok: Minden versenyző kizárólag gyűrű nélküli /Spicc bot / bottal melynek max. hossza 6 méter lehet és kizárólag csak úszós készséggel horgászhat!

Versenyzőnként max 3kg etetőanyag és 2liter élőcsali használható!

Minden versenyző a kihúzott indulási rajtszám szerint indulva ,szabadon választhat magának horgász helyet,úgy hogy a másik versenyzőt ne akadályozza a versenyzésben!

Pontozás:A halak össz. súlya után 1gr - 1 pont ! Azonos pontszám esetén a magasabb indulási számot húzó versenyző a győztes!

Díjazás! 1.-2.-3. helyezett és a legjobb kislány horgász kerül díjazásra.

A versenyzők kizárólag csak szülői ill. felnőtt felügyelete mellett vehetnek részt a versenyen!

A verseny után ingyenes gyerek programokkal várjuk az érdeklődőket 14.00 -tól!

A versenyt a Pest Megyei Horgászegyesületek Szövetsége támogatja!

 

Nevezők !

 

Srsz: Versenyző  
1. Nagy Dávid  
2. Mondok Zsombor  
3. Simon Viktória  
4. Albert Panka  
5. Oláh Szabolcs  
6. Szalai Richárd  
7. Szalai Vanda  
8. Gráner András  
9. Lévai Bettina  
10. Juhász Marcell  
11. Juhász Zalán  
12. Jónás Bendegúz  
13. Hargitai Milán  
14. Kovács Zoltán  
15. Kiss Regina  
16. Kóródi János  
17. Kavalák Kinga  
18. Soltész Gergő  
19. Bogdány Szilárd  
20. Zemen Tamás Máté  
21. Kovács Antal  
22. Kovács Dávid  
23. Hatlaczki Gyula  
24. Hatlaczki Eszter  
25. Skultéti István  
26. Skultéti Zsombor  
27. Habony Levente  
28. Takács Anna Zóra  
29. Molnár Milán  
30. Sz.Tóth Lilike  
31. Nagy Szebasztián  
32. Plesoczki Nóra  
33. Plesoczki Márton  
34. Koch Dóra  
35. Koch Viktória  
36. Szilágyi Barnabás  
37. Szilágyi Szabolcs  
38. Beliczki Dominik  
39. Kosztolányi Luca  
40. Kosztolányi Mátyás  
41. Kőrösi Livia  
42. Kőrösi Gábor  
43. Hank Milán  
44. Kmetyo Lili  
45. Rácz Patrik  
46. Bartúcz Anna  
47. Hellebrand Nándor  
48. Kun Renáta  
49. Anka Balázs  
50. Molnár Dominik  
51.    
52.    
53.    
54.    
55.    
56.    
57.    
58.    
59.    
60.    
61.    
62.    
63.    
64.    
65.    
66.    
67.    
68.    
69.    
70.    
71.    
72.    
73.    
74.    
75.    
76.    
77.    
78.    
79.    
80.    
81.    
82.    
83.    
84.    
85.    
86.    

 

Megosztás a facebookon